Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Sunrise

Sunrise Kołobrzeg
Sunrise Kołobrzeg

19 lipca @ 08:00 21 lipca @ 17:00

Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej. Ta piękna historia rozpoczęła się w 2003 roku, gdy po raz pierwszy w kołobrzeskim amfiteatrze rozbrzmiały dźwięki muzyki house i trance. Od początku istnienia festiwalu mogliście usłyszeć największe gwiazdy muzyki klubowej. Z roku na rok stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej, by zaspokoić coraz to bardziej wymagające oczekiwania uczestników. Kolejne sceny, niespotykana nigdzie indziej scenografia, zapierające dech w piersiach nagłośnienie, spektakularne pokazy pirotechniczne i artyści z całego świata.

Po wielu latach kołobrzeski amfiteatr stał się dla nas zbyt mały. Chcąc rozwijać się jeszcze bardziej, w 2018 roku podjęliśmy decyzję o przeprowadzce. Od 2019 roku Sunrise Festival odbywa się w Podczelu – na terenie byłego lotniska. Dzięki temu zyskaliśmy nieograniczone możliwości. Teren imprezy powiększył się kilkukrotnie, co pozwala nam wybudować nawet 5 potężnych scen. Każdego roku specjalnie dla was występuje około 100 artystów z Polski i zagranicy reprezentujących niemal wszystkie gatunki muzyki elektronicznej.

Stworzyliśmy też wyjątkowe miasteczko SunCity. To przede wszystkim strefa mieszkalna dla uczestników festiwalu. W naszej ofercie są 3 rodzaje noclegów: standard (z własnym namiotem), premium (wieloosobowy, umeblowany i wyposażony namiot w stylu tipi) oraz VIP (wieloosobowy, umeblowany i wyposażony domek w stylu turek). W miasteczku SunCity znajdziecie też komfortowe sanitariaty, wiele stref gastronomicznych, relaksu, odpoczynku i zabawy. Tylko mieszkańcy miasteczka mogą wziąć udział w oficjalnym pre-party Sunrise Festival, które odbywa się dzień przed startem całego eventu.

Sunrise Festival to nie tylko wspaniałe doznania wizualne i muzyczne. Podczas eventu można skorzystać z wielu usług naszych partnerów. Fryzjerzy, wizażyści, barberzy, styliści, strefy multimedialne, foto-budki i wiele innych atrakcji. To wszystko sprawia, że oprócz wybornej uczty muzycznej uczestnicy festiwalu mogą poczuć się jak na największych wydarzeniach na świecie.

Kolejny raz podnosimy poprzeczkę. To będzie 20. edycja festiwalu pełna nowości na najwyższym poziomie. Świętujmy razem. Nie możecie tego przegapić! Sunrise Festival 2024 rozpocznie się 19 lipca. 

Bilety można kupić na naszej stronie internetowej – www.sunrisefestival.pl

Do zobaczenia w Podczelu!


PLN350 – PLN3500

sunrise

kołobrzeg

78-100 Poland + Google Map